افتتاح اولین تونل هوشمند ضد عفونی در گروه صنعتی ماشین‌سازی تبریز

تونل‌های ضدعفونی هوشمند توسط گروه صنعتی ماشین‌سازی تبریز راه‌اندازی رونمایی شد.

به گزارش روابط عمومی صندوق بازنشستگی فولاد، این تونل‌ها یکی از نیازهای ضروری در شهر تبریز بود که به بهره‌برداری رسیده است.

این تونل‌های ضدعفونی هوشمند بوده و به صورت اتوماتیک کار می‌کنند. در بیمارستان‌ها و ادارات همچون مجموعه‌ها و سازمان‌ها چنین امکاناتی نیاز بود و کارخانه ماشین‌سازی تبریز موفق به راه‌اندازی و ساخت این تونل‌ها شده است.

دانش فنی بالایی در مجموعه‌های تولیدی کشور همچون ماشین‌سازی تبریز و سایر مجموعه‌های فنی، علیرغم تحریم‌های ظالمانه نیازها را مرتفع ساخته و مبارزه با کرونا را آسانتر کرده است.

ناصر فرج زاده؛ مدیرعامل گروه ماشین‌سازی تبریز در این خصوص گفت: باتوجه به درگیر بودن این منطقه با کرونا تصمیم گرفتیم با برنامه‌ریزی مناسب به مبارزه با این ویروس بپردازیم. در این راستا، اولین تونل هوشمند تولید ماشین‌سازی را در ورودی اصلی کارخانه به صورت آزمایشی نصب کردیم تا کلیه کارمندان و مراجعین قبل از ورود به کارخانه ضدعفونی کامل شوند.

وی عنوان کرد: در صورت نتیجه‌دهی آزمایشی این تونل، آن را به تولید انبوه می‌رسانیم و در مناطق مختلف تبریز و کشور و مناطق پررفت و آمد نصب و راه‌اندازی می‌کنیم.

منبع: صندوق حمایت و بازنشستگی کارکنان فولاد

فهرست