تجلیل از قدیمی ترین بازنشسته شرکت سنگ آهن مرکزی ایران

به گزارش روابط عمومی صندوق بازنشستگی فولاد به نقل از مرکز اطلاع رسانی شرکت سنگ آهن مرکزی ایران؛ جواد حبیبیان رئیس امور بازنشستگی منطقه بافق به همراه سید مصطفی فخری مدیر روابط عمومی و دکتر حسینی پزشک عمومی بهداری شرکت صبح امروز در یک حرکت زیبا با حضور در منزل سید محمد میرقاسمی از وی به عنوان قدیمی ترین بازنشسته شرکت سنگ آهن ساکن در بافق تجلیل کردند.

در این دیدار مدیر روابط عمومی شرکت بازنشستگان را گنجینه ای ارزشمند برای جامعه دانست و گفت: تکریم خانواده و بازنشستگان تکریم ارزشهای والای انسانی و اخلاقی است.

وی به سالها تلاش صادقانه بازنشستگان اشاره کرد و افزود : استفاده از تجربیات بازنشستگان راهگشای کارها به ویژه برای جوانان است.

رئیس امور بازنشستگی منطقه بافق نیز به وجود روایات زیاد در زمینه تکریم خانواده و مقام پدر و مادر اشاره کرد و گفت: تقدیر از بازنشستگان ،تقدیر از خدمت صادقانه کسانی است که عمر گرانبهای خود را برای تعالی سازمان و مردم در طبق اخلاص گذاشتند.

گفتنی است سید محمد میر قاسمی متولد ۱۳۰۳/۱۲/۰۲ می باشد که در تاریخ ۱۳۴۵/۰۳/۱۷ به عنوان نامه رسان به استخدام شرکت درآمد و در تاریخ ۱۳۶۵/۱۰/۰۱ با ۲۰ سال سابقه کار به بازنشستگی نائل گشت.

منبع: صندوق بازنشسگی کارکنان فولاد 

فهرست