تقسیط بدهی مالیاتی شرکت زغالسنگ کرمان

با حضور دکتر دژپسند وزیر اقتصاد و دارایی ، زاهدی نماینده مردم شریف کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی و نیک طبع مدیر عامل شرکت معادن زغالسنگ کرمان مشکلات مالیاتی و بدهی های سنواتی  شرکت مورد بررسی قرار گرفت .

به گزارش روابط عمومی صندوق بازنشستگی فولاد به نقل از روابط عمومی شرکت معادن زغالسنگ، در این جلسه با دستور وزیر اقتصاد تقسیط و جرائم وام های بانکی این شرکت بخشوده شد.

زاهدی گفت : مبلغ بدهی های مالیاتی شرکت زغالسنگ بالغ بر پانصد میلیارد ریال است که قرار شد بصورت تقسیط پرداخت شود.

نماینده مردم کرمان گفت: با توجه به تاثیر شرکت زغالسنگ کرمان در اشتغال چهار شهرستان در استان کرمان با تعداد اشتغال  بسیار بالا  و تولید زغالسنگ کشور از وزیر اقتصاد خواستیم تا جرائم بانکی وام های این شرکت به صورت کامل بخشیده و وام های این شرکت با اقساط بلند مدت تقسیط شود که با دستور وزیر اجرایی شد

دکتر دژپسند وزیر اقتصاد و دارایی کشور در این جلسه عنوان داشت یکی از اصلی ترین اهداف وزارت اقتصاد و دارایی همکاری جهت رفع مشکلات و معضلات شرکت های تولیدی  دارای اشتغال می باشد .

نیک طبع مدیرعامل شرکت معادن زغالسنگ کرمان در این جلسه از حسن توجه وزیر اقتصاد قدردانی و تشکر نموده و گفت: ما نیز تمام توان خود را جهت ارتقای سطح کیفی این مجموعه خواهیم نمود تا متقابلا حسن نیت خود را در عمل به اثبات برسانیم .

منبع: صندوق بازنشستگی و حمایت کارکنان فولاد

فهرست