رضوی در اردبیل اعلام کرد: ۶۰ عنوان خدمت وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی تا پایان سال ۹۹ الکترونیکی می شود

رئیس مرکز فناوری اطلاعات، ارتباطات و تحول اداری وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: با برنامه ریزی های انجام شده ۶۰ عنوان خدمت وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی تا پایان سال ۱۳۹۹ الکترونیکی می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل، سید جواد رضوی در جلسه دولت الکترونیک اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل گفت: امروزه اطلاعات یک اصل بوده و فناوری ابزاری برای مدیریت اطلاعات است.

رئیس مرکز فناوری اطلاعات، ارتباطات و تحول اداری وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی تاکید کرد: هدف و برنامه ریزی ما اجرای سیتماتیک خدمات این وزراتخانه به جامعه مخاطب است.

همچنین قاسم رحیمی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی در ابتدای این جلسه با اشاره به اینکه اردبیل یکی از استان های موفق در امر بکارگیری از خدمات الکترونیکی است، گفت: طراحی و پیاده سازی سامانه هوشمند اشتغال و انجام الکترونیکی فرایند صدور مجوز مشاغل خانگی از مدل های بومی و استانی این خدمات هستند.

وی گفت: در طول سال های اخیر به لحاظ ارتقا ساختارهای سخت افزاری و نرم افزاری به مفهوم واقعی در این اداره کل کار شده و اردبیل در این زمینه از استان های پیشرو است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل خاطرنشان کرد: اجرای سامانه جامع روابط کار به عنوان استان پایلوت در اردبیل، کاهش فرایند بیمه بیکاری از طریق اجرای سامانه سابک از جمله  خدمات الکترونیکی این اداره کل است.

در ادامه این جلسه، احمد ماهر رئیس گروه فناوری اطلاعات، بودجه و تحول اداری این اداره کل گفت: با اجرای طرح صدور مجوز مشاغل خانگی قابلیت صدور مجوز در عرض کمتر از ۱۵ دقیقه برای متقاضیان فراهم بوده، درحالی که قبلا این فرایند تا چندین ماه هم طول می کشید.

روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل

۷ مهر ۱۳۹۸ ۱۵:۵۲

کد خبر : ۱۶۷,۶۲۴

منبع: سایت وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی

لینک کوتاه: لینک

فهرست