شافعی :اقدام متفاوت وزارت کار در شناسایی اولویت‌های فعالان اقتصادی نقشی اساسی در بهبود کسب و کار دارد

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران در نشست بررسی و شناسایی اولویت‌های فعالان اقتصادی و صاحبان کسب و کار با موضوع « سازمان تامین اجتماعی؛ جهش تولید» گفت: بهبود فضای کسب و کار با اصلاح مسیر حرکت ، دستیابی به اهداف را محقق می سازد.
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی، غلامحسین شافعی، رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران تصریح کرد: اقدام متفاوت وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و مجموعه همکاران ایشان در شناسایی اولویت‌های فعالان اقتصادی و صاحبان کسب و کار در بهبود و رونق فضای کسب و کار برای فعالان اقتصادی بسیار موثر است.
 وی  با ابراز خرسندی از برگزاری این نشست افزود :  اصلاح مسیر حرکت و نگاه و ایجاد اعتماد مهمترین مسئله ای است که می تواند اهداف را محقق کند .
شافعی،موضوعات مطرح شده در این نشست پیرامون بهبود فضای کسب و کار را بسیار مهم خواند و گفت: این موضوعات  اثر گذاری بالایی  در محیط کسب و کار دارد و می تواند محور پیگیری ها و توافق دوطرف قرار گیرد.
رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران افزود : اگر قرار باشد یک کار ماندگار انجام و  اصلاحاتی در روندهای گذشته اعمال شود ، باید بتوانیم فضای کسب و کار را در این شرایط تسهیل کنیم .
شافعی در دیدار با شریعتمداری اظهار امیدواری کرد؛ اصلاحات اجرائی تا پایان دولت به نتیجه برسد.
فهرست