مدیرکل امور استان های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در سیستان و بلوچستان: خدمت به مردم و عملکرد شفاف، دو اصل مهم در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی است

مدیرکل امور استان های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: خدمت به مردم و پاسخگویی شفاف دو اصل مهم در بدنه این وزارتخانه است که مدیران استانی باید بیش از گذشته مورد توجه قرار دهند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان، سید محسن دلبری در نشست هم اندیشی با مدیرکل، معاونین و کارشناسان ستادی تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان گفت: عملکرد اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی با توجه به ارزیابی های صورت گرفته و مشاهدات عینی در بین ادارات کل استان ها مطلوب است که نشان از توجه مدیرکل، معاونین و مجموعه پرسنل سراسر استان نسبت به وظایف سازمانی دارد.
وی با تاکید بر اینکه در ارزیابی ها باید به مزیت استان نیز توجه داشت، گفت: سیستان و بلوچستان با پهنه جغرافیایی گسترده و معاذیر و محدودیت هایی هم که دارد توانسته است با تیم مدیریتی فعال، بخوبی به وظایف خود جامه عمل بپوشاند.
مدیرکل امور استان های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در ادامه عملکرد شورای هماهنگی سیستان و بلوچستان را در سطح کشور مطلوب بیان و اظهارکرد: ایده پردازی، تلاش و تحرک بیشتر و حفظ تعامل و مودت در بین مدیران می تواند عملکرد شورا را موفق تر نماید.
دلبری با اشاره به موفقیت وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در اجرای طرح حمایت معیشتی، افزود: با توجه به اجرای طرح بسته حمایت معیشتی توسط دولت و با مسئولیت وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، ستادی بدین منظور با نظر و دستور  شریعتمداری در این وزارتخانه تشکیل شد که توانسته است تا این مرحله با همیاری و همکاری مدیران استانی در سراسر کشور سربلند باشد.
مدیرکل امور استان های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی همچنین با اشاره به درپیش بودن انتخابات مجلس شورای اسلامی، تاکید کرد: هرگونه استفاده از بیت المال و برخورد جناحی و سیاسی در استان ها برای تبلیغ یا حمایت از کاندیداها ممنوع  و در صورت مشاهده بشدت برخورد می شود.
گفتنی است سید محسن دلبری در ادامه ضمن بازدید از بخش های مختلف اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان و دیدار چهره به چهره با همکاران، از نظرات، پیشنهادات و دغدغه های آنان مطلع شد.
مدیرکل امور استان های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی همچنین در این سفر یک روزه با احمدعلی موهبتی استاندار سیستان و بلوچستان دیدار و گفت و گو کرد.

احمدعلی موهبتی استاندار سیستان و بلوچستان در این دیدار ضمن تقدیر از اقدامات موثر جهاندیده مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان گفت: اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان در این استان خدمات ارزنده و شایسته ای را انجام داده که موجبات رفاه مردم را فراهم کرده است .

۳ دی ۱۳۹۸ ۱۵:۵۰
کد خبر : ۱۸۲,۵۱۴
منبع: سایت وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی
لینک کوتاه: لینک
فهرست