خلاصه فعالیت های واحد آموزش در سال 1394

توانمند سازی منابع انسانی، محور فعالیت های شرکت خدمات عمومی فولاد ایران است.
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات عمومی فولاد ایران، توجه به منابع انسانی و توانمند سازی این منابع به لحاظ ارتقاء بهره وری، از موضوعاتی است که امروزه سازمان های هوشمند بر آن اهمیت ویژه ای قائل هستند.
براساس این گزارش، توانمند سازی نیروهای انسانی از اولویت ها و محور اساسی شرکت خدمات عمومی فولاد ایران قلمداد شده به گونه ای که در فصل جدید فعالیت های شرکت درسال گذشته، اقدامات آموزشی نسبت به سنوات قبل، افزایش رشد داشته که این امر خود طلیعه ای است برای توجه بیشتر به امر آموزش در سال جاری.
این گزارش می افزاید درسال 1394 به میزان 1117 نفر ساعت آموزش به پرسنل شرکت تخصیص داده شده که این امر مشتمل بر برگزاری 10 دوره آموزشی و 2 سمینار تخصصی در حوزه مالی و کسب و کار بوده است.
گفتنی است تشکیل کمیته آموزش، تهیه تقویم آموزشی، تهیه روش اجرایی آموزش، ایجاد پرونده و شناسنامه آموزشی پرسنل نیز از موضوعاتی است که به لحاظ ساختار بخشیدن به امر آموزش، طی سال گذشته برای نخستین بار، به انجام رسیده است.
امروزه در سازمان های یادگیرنده، صرف هزینه از بابت آموزش نیروی انسانی، در سرفصل سرمایه گذاری ها طبقه بندی می¬شود که بی تردید آثار این سرمایه گذاری در میان مدت و بلند مدت، در فعالیت های سازمان نمایان خواهد شد. از این رو امید است این امر در شرکت های پیش رو در امر آموزش همچون شرکت خدمات عمومی فولاد ایران نیز نهادینه شود.

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلا - فروش ویلا - ویلا شمال