خدمات آموزشی

علمی که در عمل جلوه کند، بهترین نوع دانش است. (امام علی علیه السلام)

توسعه نیروی انسانی به عنوان سرمایه های اصلی سازمان ها، همواره یکی از بزرگترین دغدغه های مدیران ارشد بوده و آموزش از مهمترین ابزارهای این توسعه می باشد. رسیدن به اهداف سازمان بستگی به توانایی کارکنان در انجام وظایف محوله و انطباق با محیط متغیر دارد. اجرای آموزش و بهسازی نیروی انسانی سبب می‌شود تا افراد بتوانند متناسب با تغییرات سازمانی و محیط، بطور مؤثر فعالیت هایشان را ادامه داده و برکارایی خود بیفزایند.

بیشتر

خدمات تبدیلی و انبارداری

شرکت خدمات عمومی فولاد ایران در راستای کسب جایگاه مطمئن در صنعت فولاد، علاوه بر حضور فعال در چرخه خرید و فروش محصولات فولادی، از سال 1376 اقدام به توسعه و راه­ اندازی مرکز خدمات تولید نموده است که در آن مجموعه، فعالیت­های متنوع برش محصولات فولادی و انبارداری مکانیزه صورت می­ گیرد. این مرکز با مساحت 30 هزار متر مربع متشکل از انبارهای سرپوشیده و روباز در منطقه صنعتی شورآباد تهران واقع گردیده است و با در اختیار داشتن انواع ماشین ­آلات برش گرم، سرد، نواربر، تولید کرکره، z و ذوزنقه در ابعاد مختلف،

بیشتر

فعالیتهای بازرگانی

فعالیت اصلی شرکت خدمات عمومی فولاد ایران،  بازرگانی در حوزه زنجیره صنعت فولاد اعم از خرید و فروش مواد اولیه و محصولات فولادی و سایر کالاهای مجاز، صادرات، واردات، بازاریابی، انتقال و بارگیری کالا، انبارداری، توزیع و پخش و … می ­باشد که این مفهـوم در برگیـرنده طیف وسیـعی از حوزه­های کسـب و کار می­ باشد. ضمن آنکه هیچگونه محدودیتی در خصوص امکان فعالیت و سرمایه­ گذاری در خارج از حوزه صنعت فولاد برای شرکت وجود ندارد که این امر بر گستردگی و تنوع حوزه­ های کسب و کار شرکت می­ افزاید.

بیشتر
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلا - فروش ویلا - ویلا شمال