برگزاری مراسم معارفه سرپرست مدیریت شرکت خدمات عمومی فولاد ایران

مراسم تکریم و معارفه مدیرعامل شرکت خدمات عمومی فولاد ایران با حضور آقای دکتر عامریان مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد و معاونان و مدیران ارشد ستاد سازمان در محل صندوق برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات عمومی فولاد ایران، آقای دکتر عامریان در این آیین معارفه حکم انتصاب  آقای مهندس حبیب اله فیضی را به عنوان سرپرست مدیریت شرکت به وی اهداء نمود.

دکتر عامریان در ابتدای جلسه ضمن تقدیر از آقای نقی زاده مدیرعامل پیشین شرکت خدمات عمومی فولاد ایران، سرپرست جدید شرکت را مدیری جهادی، فعال و دارای سوابق مدیریتی ارزنده توصیف نمود و گفت: از ایشان انتظار می رود با توجه به تجارب مدیریتی مختلف و خصوصا سوابق روشن و موفق در حوزه بازرگانی و فولاد با نگاهی تحول گرا و با برنامه ریزی منسجم در جهت فعال نمودن و بالفعل کردن ظرفیت های بالای شرکت اقدامات جدی و فوری را سرلوحه کار خود قرار دهند.

مدیرعامل صندوق بازنشسنگی کارکنان فولاد ادامه داد: در وهله نخست اقدامات، مدیریت جدید شرکت می بایست با شناخت و ارزیابی وضع موجود، بازتعریفی روشن در فرایندها و فعالیت های جاری انجام، تا با رفع موانع پیش رو به زودی شاهد بروز جهش و رشد توسعه ای شرکت متناسب با سوابق و انتظارات به حق صندوق و ذینفعان اصلی که بازنشستگان هستند باشیم.

وی در بخش دیگری از بیانات خود بر لزوم هم افزایی و همکاری بین کلیه شرکت های بزرگ تولیدی و فعال در زیرمجموعه و پرتفوی شرکت تاکید و افزودند که پرونده های کوچک و بزرگ حقوقی شرکت و مطالبات از اشخاص حقیقی و حقوقی نیز در راستای دفاع از حقوق تضییع شده می بایست با اهتمام جدی و بطور برنامه ریزی شده پیگیری گردند.

دکتر عامریان با اشاره به ظرفیت های بسیار بالای این شرکت، انتظارات خود از مدیریت جدید و در دوره آتی را بالا بر شمرد و قول دادند که با انجام پشتیبانی و حمایت های لازم از سوی کلیه ارکان و مدیران ارشد صندوق، همکاری و مساعدت لازم نسبت به تصمیمات و اقدامات مدیریت جدید جهت امکان شکوفایی شرکت و مساعدت در پیشبرد امور بعمل آورند.

حبیب اله فیضی مدیریت جدید شرکت در ادامه جلسه ضمن تقدیر از حسن اعتماد مدیرعامل محترم صندوق بر عزم خود و همکارانش جهت ایجاد تحول و جهش در شرکت تاکید و ابلاغیه انتصاب خود را از مدیرعامل صندوق طی آیینی نمادین دریافت نمودند.

مدیرعامل پیشین شرکت نیز در پایان ضمن ارائه مختصری از عملکردهای دوره گذشته مدیریت شرکت، برای آقای مهندس فیضی سرپرست جدید خدمات عمومی فولاد ایران آرزوی توفیق نمودند.

گفتنی است آقای مهندس حبیب اله فیضی سرپرست  جدید شرکت دارای تحصیلات در دو رشته مهندسی مکانیک گرایش ساخت و تولید و حقوق عمومی به همراه تجارب مفید و عدیده از جمله عضویت در هیات مدیره شرکت های پتروشیمی مرجان، مدیریت طرح و اجراء خانه سازی ایران، صنایع آلومینیوم دورال، خودکفایی و احداث صنایع(شاخص)، پرسی ایران گاز اصفهان، حفاری شمال، پرسی ایران گاز کشور و … در کنار سوابق حضور در سطوح اجرایی معاونت بازرگانی صنایع آلومینیوم، مدیریت منطقه ویژه اقتصادی، مدیر نظارت بر پروژه های نفت، گاز و پتروشیمی، مدیریت حقوقی و امور پیمانها و … بوده که این خود بخشی از پشتوانه های این انتصاب خواهد بود.

 

فهرست