نخستین جلسه شورای معاونین صندوق بازنشستگی فولاد پس از انتصاب دکتر مسرور با حضور ایشان و معاونان و مدیران صندوق تشکیل شد.

به گزارش روابط عمومی صندوق بازنشستگی فولاد، در ابتدای این جلسه، هر یک از معاونان و مدیران در سخنان جداگانه ای تازه ترین اخبار و تحولات حوزه متبوع خود را بیان نمودند.

سپس، دکتر مسرور در سخنانی با تاکید بر اینکه تامین منابع صندوق بسیار مهم است اظهار داشت: باید همه تلاش خود را انجام دهیم تا حقوق بازنشستگان ارجمند بدون تاخیر و در پایان هر ماه پرداخت گردد که انشاالله با همت همه عزیزان این موضوع محقق خواهد شد.

مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد در ادامه سخنان خود، پیگیری پرونده های حقوقی صندوق را موضوع بسیار مهم و با اهمیتی عنوان و تصریح کرد: از مجموعه مدیریت حقوقی انتظار دارم با تحرک و اراده بیشتری پرونده های متعدد حقوقی را پیگیری نماید.

سرور با اشاره به پایان کار تدوین بودجه صندوق بازنشستگی فولاد اظهار داشت: سال ۹۹ یک سال پرکار برای مجموعه صندوق خواهد بود و همه باید با همدلی و تلاش مضاعف به پیش رویم.

وی ادامه داد: موضوع تغییر ساختار صندوق در دو هفته اخیر انجام شد. با توجه به ایجاد معاونت جدید هماهنگی و نظارت بر امور شرکت ها انتظار داریم که امور شرکت ها به صورت روزانه رصد شوند.

مسرور با اشاره به اهمیت اطلاع رسانی در صندوق و نقش روابط عمومی در این حوزه عنوان کرد: روابط عمومی باید اقدامات و دستاوردهای شرکت های تابعه و همچنین معاونت ها را با هدف شفافیت و اطلاع ذینفعان منعکس کند.

مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد با استقبال از شناسنامه دار شدن طرح های توسعه ای صندوق و لزوم تسریع در ارائه اطلاعات طرح های توسعه ای تاکید کرد.

مسرور با اشاره به لزوم تعیین تکلیف شرکت های زیان ده مشمول ماده ۱۴۱ گفت: انتظار دارم تا پایان امسال ۴ شرکت مشمول ماده ۱۴۱ تعیین تکلیف شوند.

وی در پایان با تاکید بر لزوم خدمت رسانی همه جانبه به بازنشستگان اظهار داشت: ارتقای خدمات رفاهی به بازنشستگان فولاد جزء اولویت های ماست و معاونت مالی باید با همکاری با سایر معاونان برنامه مشخصی در این خصوص ارائه نماید.

منبع: وبسایت موسسه صندوق حمایت و بازنشستگی کارکنان فولاد

فهرست