در پانزدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی که صبح امروز چهارشنبه سوم دی ماه در مرکز همایش های سازمان مدیریت صنعتی تهران برگزار شد، روابط عمومی شرکت سنگ آهن مرکزی ایران – بافق توانست با دریافت تندیس، عنوان برتر این جشنواره را به خود اختصاص دهد.

به گزارش روابط عمومی صندوق بازنشستگی فولاد و به نقل از مرکز اطلاع رسانی شرکت سنگ آهن مرکزی؛ پانزدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی صبح روز با اهدای تندیس و جوایز به روابط عمومی‌های برتر به کار خود پایان داد. این جشنواره به همت انجمن متخصصان روابط عمومی و با همکاری دانشگاه‌ها، روابط عمومی وزارتخانه‌ها، سازمان‌ها و شرکت‌های خصوصی و دولتی در دو بخش رقابتی و آموزشی در دو گروه تهرانی و استانی در مرکز همایش های سازمان مدیریت صنعتی (سازمان مطالعات و بهره وری نیروی انسانی) برگزار شد.

در ابتدای این مراسم دکتر امامی رئیس انجمن متخصصان روابط عمومی، دکتر باقریان عضو انجمن متخصصان روابط عمومی و دبیر پانزدهمین جشنواره و دکتر محمد خدادی معاون مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد کشور در خصوص اهداف برگزاری این جشنواره و برگزیدگان آن سخنرانی کردند و در پایان با اهدای جوایز به کارشناسان برتر انتشارات روابط عمومی به کار خود پایان داد.

در این جشنواره روابط عمومی شرکت سنگ آهن مرکزی ایران – بافق توانست با دریافت تندیس، عنوان برتر این جشنواره را به خود اختصاص دهد.

منبع: صندوق بازنشستگی فولاد

فهرست