شرکت خدمات عمومی فولاد ایران

معرفی شرکت

مارا بیشتر بشناسید..

شرکت خدمات عمومی فولاد ایران (سهامی خاص) در سال 15 بهمن ۱۳۶۹ (۱۹۹۱ میلادی) با هدف ارائه خدمات بازرگانی، توزیع و انبارداری انواع کالاها با محوریت محصولات فولادی تأسیس شد.
این شرکت از سال ۱۳۷۶ با حضور در بخش تولیدی و تبدیلی محصولات فولادی و بهره گیری از ۳۰ هزار متر مربع فضای کارگاهی و ماشین آلات مدرن، اقدام به توسعه کسب و کار خود نمود. 
بیش از ۹۹ درصد سهام مالکیت این شرکت متعلق به صندوق بازنشستگی فولاد است. این صندوق با بیش از ۴۰ سال سابقه در ۱۵ استان کشور فعال است. صندوق بازنشستگی فولاد به عنوان شرکت مادر سهامدار ۱۷ شرکت تابعه در حوزه معادن و در حوزه صنایع فولادی است. 
شرکت خدمات عمومی فولاد ایران به عنوان بازوی بازرگانی صندوق بازنشستگی فولاد معرفی گردیده و لذا با حمایت سهامدار خود به عنوان نماینده این صندوق، آماده انجام فعالیتهای اقتصادی در کلیه حوزه های صنعتی و معدنی داخلی و بین المللی است.

چکیده ای از زمینه فعالیت های شرکت: 

بازاریابی، خرید و فروش، واردات و صادرات 
مواد اولیه مورد نیاز صنعت فولاد 
محصولات فولادی 
ماشین آلات و ابزار و ملزومات صنعتی و معدنی 
تکنولوژی و تجهیزات تولید 
سرمایه گذاری در پروژه های صنعتی و معدنی 
تاسیس و بهره برداری از هر گونه واحد تولیدی و خدماتی 
ارائه خدمات مشاوره ای در کلیه امور اقتصادی، بازرگانی و خدماتی 
انتقال و بارگیری کالا، انبارداری و توزیع و پخش مواد معدنی، قراضه و محصولات فولادی 
سرویس سنتر (مرکز خدماتی) شرکت فولاد مبارکه اصفهان در استان تهران

ماموریت، چشم‌انداز و خط مشی‌ها

بیانیه ماموریت

بازرگانی کالا و خدمات با بهترین کیفیت در زنجیره تامین معادن و صنایع معدنی با هدف ایجاد ارزش افزوده برای بازنشستگان صنعت فولاد کشور

بیانیه چشم‌انداز

شرکت خدمات عمومی فولاد ایران در سال ۱۴۰۴ شرکتی است هم‌افزا، پیشرو و الگوساز در زمینه بهره‌گیری از ظرفیتهای اقتصاد دانش‌بنیان در حوزه بازرگانی و ارائه خدمات منحصر به فرد به‌ویژه در گستره زنجیره ارزش معدن و صنایع معدنی

بیانیه خط‌مشی

شرکت خدمات عمومی فولاد ایران شرکتی است اقتصادی، دارای شخصیت حقوقی مستقل با موضوع فعالیت خرید و فروش، صادرات و واردات مواد اولیه، محصولات فولادی و سایر کالاهای مجاز، سرمایه گـذاری در پروژه­ها و شرکت­ها، تاسیس و بهره­برداری از هرگونه واحد تولیدی، خرید و فروش انواع اوراق بهادار، ارائه خدمات مشاوره­ای در کلیه امور بازرگانی و اقتصادی با کیفیت مطلوب و پایدار. این شرکت با اتکال به خداوند سبحان، متعهد است در راستای جلب رضایت و کسب اعتماد و تکریم مشتریان و حفظ سلامت کارکنان و محیط زیست، اهداف مشروحه ذیل را دنبال نماید:

توسعه فعالیت­های بازرگانی و خدماتی و تبدیل شرکت به یک برند اختصاصی معتبر جهت حضور در بازارهای بین المللی در حوزه صنعت فولادی و معدنی
ورود به بازارهای پربازده و افزایش بازدهی سرمایه و منابع شرکت
ایجاد توسعه فرصت فروش با تنوع ارائه محصولات
افزایش سهم بازار در بازارهای جدید و نوظهور
تلاش در جهت تامین حداکثر رضایتمندی مشتریان، ارایه خدمات اثربخش و بهبود متوازن ومستمر فرایندها
ارتقا و بهبود توانمندی­ها و مهارت­های فردی و حرفه­ای نیروی انسانی شرکت به منظور افزایش بهره ­وری مستمر آنان
توجه به بهبود ارتقاء سلامت جسمی و روانی کارکنان
رعایت قوانین و الزامات ایمنی، بهداشتی و زیست محیطی
از این رو شرکت خدمات عمومی فولاد ایران جهت دستیابی به اهداف فوق اقدام به استقرار، حفظ و بهبود مستمر سامانه­ های مدیریت یکپارچه مبتنی بر استانداردهای مدیریت کیفیت ISO9001:2015 ، مدیریت ایمنی و بهداشت شغلی OHSAS18001:2007 و مدیریت زیست محیطی ISO14001:2015 نموده و بر این باور است که استقرار آن می­تواند رضایت خاطر هر چه بیشتر مشتریان و ذینفعان را فراهم آورد.


مدیریت با بازنگری مستمر و تامین منابع مورد نیاز، تعهد خود را در حفظ و بهبود مستمر سیاست­های مدیریتی نشان داده و همواره به دنبال توسعه فعالیت های اقتصادی و زمینه های توسعه فرهنگ سازمانی و بهداشت و محیط زیست می­ باشد.

خانه